Перейменування Жовтневого: громада проти депутатів

4-го березня на сесії селищної ради Жовтневого депутати не прийняли проекту рішення, згідно якого селище було б переіменоване на Шахтарськ.

Водночас селищний голова Олександр Топорівський стверджує, що саме ця назва отримала найбільшу прихильність у жителів на громадських слуханнях, – інформує Буг.

На черговому пленарному засіданні, розглядаючи питання перейменування селища, лише чотири депутати із 17-ти присутніх, включаючи Олександра Топорівського, віддали голоси за назву Шахтарськ. Це єдиний проект рішення з перейменування, який обговорювався на сесії. Решту народних обранців підтримають варіант Гірниче – повідомила секретар селищної ради Наталія Лобойко.

“З цього питання не було прийнято жодного рішення. Насправді сесія ще не закрита, до питання перейменування ми повернемось 13-го березня – у Будинку культури будуть громадські слухання щодо назви і сесія пройде в тому самому приміщенні перед людьми. Якщо депутати не проголосують, то, відповідно, громада матиме до них питання. Адже вони повинні рахуватися з думкою виборців, а не керуватися якимись іншими домислами.

Депутати не розуміють, що повноваження щодо обрання назви їм ніхто не надавав. Обирає громада, це однозначно, і хто б там як не хотів, чи це милозвучно, чи ні, повинні затвердити варіант, який вибрали жителі”, – відзначив селищний голова Жовтневого.