На Волині хлопець поранився з пневматичної рушниці

26річний мешканець одного із сіл Любешівського району потрапив до лікарні внаслідок необережного поводження з пневматичною рушницею.

За цим фактом правоохоронці здійснюють перевірку, – інформують у прес-службі поліції Волині.

До відділення поліцейських надійшло повідомлення від медиків районної лікарні про те, що до них доставили 26річного мешканця одного з сіл району із діагнозом «проникаюче поранення черевної порожнини стороннім тiлом».

Поліцейські встановили, що хлопець отримав тілесне ушкодження внаслідок власного необережного поводження із пневматичною рушницею по місцю проживання. Правоохоронці перевіряють отриману інформацію та з’ясовують усі обставини цієї події. Хлопця госпіталізували, пневматичну рушницю працівники поліції вилучили.

Зазначимо, що порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без відповідного документа дозвільного характеру, виданого уповноваженим державним органом тягнуть за собою накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.