У Луцьку поліцейські визволилии дівчину від настирливого кавлера

У Луцьку патрульні поліцейські визволили від настриливого кавалера дівчину, яка разом і колегою “пересвяткувала” жіночий день.

Про це повідомляють на сторінці Патрульної поліції Луцька у мережі Facebook.

До патрульних надійшов виклик про те, що в квартирі на вулиці Арцеулова люди схиляють дівчину до незрозумілих діянь. Телефонували громадяни, які проживали поверхом нижче.
Поліцейські прибули на місце. Спочатку господар квартири не хотів відчиняти двері. Врешті, патрульні потрапили всередину.
У квартирі був безлад, розкиданий жіночий одяг.

З чоловіком, який там проживає, була нетвереза жінка, яка представилась його «майбутньою дружиною». Ще одну молоду дівчину, яка лежала, мов непритомна, командир роти побачив у сусідній кімнаті. Вона також мала явні ознаки сп’яніння, сказала, що хоче додому.

Чоловік був проти цього, говорив, що вона спатиме в його квартирі. Інша п’яна жінка теж сказала, що хоче їхати з поліцейськими, на що господар квартири відреагував неадекватно і навіть хотів її вдарити.

Врешті, патрульні допомогли молодій дівчині одягнутись та відвезли її за вказаною адресою додому на вулицю Лесі Українки.

По дорозі вона розповіла, що з іншою жінкою працюють разом у лікарняній установі. Того вечора святкували жіночий день та перебрали алкоголю. Дівчина мало що пам’ятала, в тому числі, й про те, що відбувалось у квартирі чоловіка.

Трохи протверезівши та добравшись додому, вона подякувала патрульним за турботу.