Історія від волонтера: обережно, шахраї теж бувають у формі

Волонтерка ГО “Інститут волонтерства та громадської співпраці” Юлія Євпак розповіла про неприємний випадок – під час благодійного ярмарку на Театральному майдані волонтерам погрожував чоловік, який представився військовим та не відчув достатньої уваги.

Про це волонтер написала на своїй сторінці у Facebook.

Публікуємо допис буз змін і правок:

“Волонтери. Ярмарок. Поліція.
Сьогодні вперше викликали поліцію на ярмарок. Це успіх, блін. Тепер кожен “креативний” луцький алкобомж (типажний чоловік з амбре та пакетом з пакетами) представляється військовим з іловайського котла та вимагає до себе належної уваги та матеріальної допомоги. Коли відмовляєш – починає клясти, матюкати, кричати та поводитися агресивно, погрожувати… Хоч ми й сильні, але ми – дівчата, тому стало страшно в якийсь момент. Шкода, що алкочоловік пішов геть ще до приїзду копів. Думаю, вони б йому точно не відмовили.
Висновок: якщо людина просить гроші на вулиці та розповідає, що він/вона – боєць АТО тільки з шпиталю, то не завжди так є. Варто перевіряти. Просто почати спілкуватися. Брехуни себе видадуть як не поведінкою, то тим, що будуть розповідати одне й теж з різними фактами.”