Волинську чиновницю звинувачують у майнових махінаціях

Волинянка Наталія Єлова уклала невигідний договір іпотеки з банком під заставу майна заводу без жодного погодження з міністерством та фондом держмайна під гарантії підставної волинської фірми.

Про це повідомляє видання «Часопис».

29 січня 2016 року слідче відділення Монастириського відділення Теребовлянського відділу поліції розпочало кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовими особами ДП «Ковалівський горілчаний завод».

Йдеться про незаконне відчуження цілісного майнового комплексу цього підприємства в результаті оформлення в 2007 році договору іпотеки між держпідприємством та волинським товариством з обмеженою відповідальністю, який в подальшому був визнаний судом недійсним.

Як стало відомо редакції видання, у 2007 році директором ДП «Ковалівський горілчаний завод» була мешканка Волинської області Єлова Наталія Федорівна. Саме вона уклала невигідний договір іпотеки з банком під заставу майна заводу без жодного погодження з міністерством та фондом держмайна під гарантії підставної Волинської фірми. Кошти розікрали, а кредити не повернули.

Волинська фірма заплатила частину кредиту і таким чином стала повноправним господарем державного майна. Сума збитків сягає понад 3 мільйони гривень. За цим фактом і раніше проводилися перевірки та були порушені кримінальні справи, але вони «благополучно» пропали в нетрях міліції і прокуратури.

«Сама ж Наталія Єлова, до речі член «Партії Регіонів», зараз спокійнісінько працює начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Державної фіскальної служби у Волинській області і дальше продовжує «кришувати» виробництво горілчаних виробів в області. Хочемо надіятись, що може хоч зараз справу доведуть до логічного кінця і всі винуватці отримають по заслузі», – повідомляє видання.