Волонтери організували для бійців у шпиталі маленьке свято

Волонтери проекту «Меценати для солдата» відвідали бійців, які лікуються у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни. Для бійців волонтери привезли смаколики та організували розважальну програму.

Завітали у госпіталь волонтери 3 березня.

Бійці запросили до їдальні, куди волонтери привезли подарунки від меценатів – піцу, соки, води, солодощі та каву. Окрім того, бійцям подарували патріотично бізнесову гру «Шлях до успіху». Якої ще поки немає у широкому доступі. Для бійців, у яких є маленькі діти презентували дитячі мокасини від меценатів з Данії.

Волонтери розповіли про свій проект та партнерів, які радо допомагають бійцям. На зустріч також приїхала волонтер Координаційного центру допомоги військовослужбовцям Інна Голдованська, яка запросила бійців до співпраці та розповіла про можливості допомоги для військових.

Поки бійці пригощалися, волонтери представили свою команду та розповіли про напрямки діяльності. Вони попросили військовослужбовців звертатися, коли у них будуть потреби.

Волонтери подбали й про розважальну програму. Майстер із виготовлення музичних інструментів Віктор Іщук продемонстрував багато екзотичних та автентичних музичних інструментів та зіграв для бійців. Під час гри на одному з рідкісних інструментів-окарі, бійці та волонтери разом заспівали гімн України. Після цього умілець провів та вйіськових майстер-клас із виготовлення дудочки.

Бійців неабияк зацікавив процес – вони ставили питання та охоче аплодували Іщуку.

Волонтерка-школярка Олександра Ройко заспівала патріотичні пісні. Бійці зустріли такий подарунок бурхливими оплесками.

«Я вже п’ятий раз по госпіталях, бо мене взяли воювати із хворобами – мене бронхіальна астма та спинна грижа. Ніхто на це не зважав, просто відправили на передову. Слава Богу, що живий вернувся», – пригадав боєць тербату «Волинь» Віталій Супрунюк. За його словами, у лікарні чудове відношення до військовослужбовців. Проте хлопці потребують й психологічної допомоги, щоб безболісно повернутися до звичного життя. Тож хлопцям важливо, щоб про них не забували. Супрунюк подякував волонтерам за постійну небайдужість і спілкування.

«Сьогодні ми традиційно приїхали у наш луцький госпіталь, бо вважаємо, що це то мінімум, який ми можемо сьогодні зробити для хлопців в шпиталі», – розповіла координатор проекту Ніла Головатська. За її словами, серед бійців вже є знайомі обличчя. Волонтерка рада, що на заклик допомогти солдатам відгукнулося багато небайдужих людей.

«Всі дарунки сьогоднішні подаровані нашими луцькими меценатами-підприємцями, які дуже шанують наших учасників, вони надають великий спектр послуг та знижок», – додала Головатська. Волонтер додала, що найприємніше – це бачити радість в очах хлопців, які розуміють, що про них не забули.

Наприкінці Руслан Теліпський подарував усім військовими поштівки зі світлин, які були зроблені у зоні АТО.