У Луцьку можуть продовжити час подачі гарячої води

Антимонопольний комітет України може змусити луцьку владу пролонгувати час подачі гарячої води до півночі.

Про це пише ВолиньPost.

Ще у травні у лучан, які користуються централізованим постачанням гарячої води виникли проблеми. Почалися планові відключення. У грудні Луцький міський голова Микола Романюк підписав розпорядження, згідно з яким планова подача з теплих кранів скоротилася на дві години. Відтак, уже третій місяць лучанам постачають гарячу воду з 6 до 22 години, всупереч умовам договорів із лучанами.

Відтоді до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України надходять скарги.

«Ми почали розгляд справи про порушення безпосередньо з боку Луцької міської ради конкуренційного законодавства. Надіслано розпорядження. Після цього буде подання із попередніми висновками, на які має відреагувати міськвиконком, а вже після цього прийматиметься рішення. В ході розгляду справи, якщо буде виконання, тобто буде внесено зміни в графік подачі води і лучани почнуть знову отримувати гарячу воду до 24 години, тоді питання буде вичерпане в зв’язку із виконанням вимог законодавства», – розповів у коментарі в.о. голови відділення Сергій Луговий.

Головний антимонопольник області також поділився досвідом, що зазвичай такі питання вирішуються досить швидко, максимум може затягнутися на два місяці.