Під шефом Пенсійного фонду на Волині захиталося крісло

Начальнику головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петру Філіпчуку можуть оголосити недовіру. Остаточне рішення прийматимуть депутати під час сесійного засідання облради 10 березня.

Про це йшлося під час постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Причиною цьому став процес реорганізації управлінь Пенсійного фонду України в районах в об’єднані структури відповідно до постанови Кабміну №1055. Серед інших, відділення міста Нововолинськ (16,3 тисячі пенсіонерів) об’єднають з Іваничівським (де пенсіонерів – вдвічі менше) з центром саме у селищі. При тому, що Нововолинськ сплачує до пенсійного фонду податків у декілька разів більше.

Філіпчука звинувачують у тому, що він одноосібно склав план реорганізації, що спричинило конфлікти чи не в кожному районі, якого вона торкнеться.

Член профільної комісії Михайло Бегаль запропонував висловити недовіру чиновнику, оформивши його окремим рішенням. Члени комісії підтримали цю ініціативу. На думку Бегаля, в цій ситуації винен не уряд, а ті, хто недолуго реалізовують реформи на місцях.