Опублікували відео з скандальним поліцейським посадовцем в Луцьку

В інтернеті виклали відео з  заступником начальника управління захисту економіки ДЗЕ у Рівненській області Олександром Волошиним, який в Луцьку потрапив до поліції через хамство.

Відео в Facebook опублікувала рівненська журналістка Інна Білецька.

Нагадаємо, інцидент трапився в ніч з 21 на 22 лютого. Волошин з групою чоловіків відпочивав у центрі міста. Поліцейські затримали одного з них. Коли Волошин почав поводити себе провокативно, поліція та активісти “Самооборони” привезли його в міськвідділ. Там він відмовився від будь-якого спілкування з правоохоронцями. Крім того погрожував поліції та активістам. Згодом його відпустили. Цікаво, що Волошин в той час мав проходити атестацію, однак пішов на лікарняне і мав би бути на стаціонарі в міськлікарні.

Білецька прокоментувала відео так:

“Не дивуйтесь. Людина хворіє. Навіть госпіталізована. В Рівному. Хуліганить в Луцьку поки його чекають на співбесіду в атестаційній комісії.
Замежеві мажори від міліції проти нових справжніх поліцейських.  Отого з замазаним обличчя впізнавайте самі. Я не казала вам, що він дуже хворий, різко під час атестації, замначальника найнекорумпованішого управління в структурі Нацполіції – управління по боротьбі з економічними злочинами в Рівненській області”.

“Під час зйомки він ні грама не числиться в стаціонарі Рівненської центральної міської лікарні. І ні грама не за хуліганку доставлений в кайданках до відділка. Судячи з артикуляції, він ні грама не випив. Дяка луцьким патрульним за терпіння, за чемність, за уважність.  І він же точно спробує після прогуляної атестації поновитись на роботі через суд”, – додала вона.