На «Волиньвугіллі» ‒ новий керівник

У ДП «Волиньвугілля» шахтарям представили нового генерала держпідприємства – Валентина Кисельова.

Представлення відбулося 4 березня, ‒ пише Буг.

Керівник вугільного департаменту Олександр Крук прибув на ДП заради цього. Він зачитав наказ від 2-го березня 2016 року про призначення в.о. гендиректора ДП «Волиньвугілля» Валентина Кисельова на період до призначення керівника цього підприємства в установленому порядку.

Завдання, які ставить Міненерговугілля перед Кисельовим: протягом півтора тижня підготувати виробничу програму збалансованої роботи ДП «Волиньвугілля», шахт №9 «Нововолинська» та «Бужанська» на 2016 рік з планом графіку монтажу лав, поставки обладнання та фінансування. Керівництву ДП «Волиньвугілля» та шахт забезпечити підняття складів та відвантаження вугілля в щодобовій нормі не менше 25 вагонів на добу.

«Інше буде вважатися за саботаж діяльності держпідприємства. Кажу це зі всією відповідальністю», – виразився Олександр Крук.

Шахтарі запитували у Крука, на якій копальні збираються заряджати лави, адже про цей процес йде мова ще з минулого року. Лідери профспілок шахт №1 та №9 ставили свої запитання, які перейшли в гостру дискусію.

Новопризначений генерал подякував гірникам за «кредит довіри».

«У мене короткий час, за який я повинен довести свою спроможність задекларувати рішення цих питань, напрацювати максимум активів для того, щоб закрити питання по зарплаті і забезпечити майбутню програму. А всі інші стратегічні речі потребують більш детального вивчення. Я за свої слова відповідаю», – відзначив Валентин Кисельов.