Луцьк: художній керівник драмтеатру звинуватив благодійний проект у зароблянні грошей

Художній керівник Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Петро Ластівка прокоментував конфлікт навколо благодійної вистави «Оскар і Рожева Пані» у виконанні івано-франківських акторів  та Ірми Вітовської.

Про це інформує Громадське. Волинь.

На прес-конференції перед виставою координатор паліативної допомоги у Луцьку Марія Адамчук розповіла журналістам про перешкоди на шляху театральної трупи, яка приїхала у місто із благодійною виставою:

«Це люди (директор театру Анатолій Глива та художній керівник Петро Ластівка – авт.), які свідомо блокували цю виставу. Вони не хотіли, щоб вона була ще спочатку. Навіть в останній день, перед виставою вони змогли нам вставити палки в колеса і провести репетицію у театрі, щоб колеги не змогли встановити декорації», – каже жінка.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: АДМІНІСТРАЦІЯ ВОЛИНСЬКОГО ДРАМТЕАТРУ БУЛА ПРОТИ БЛАГОДІЙНОЇ ВИСТАВИ

Художній керівник облмуздрамтеатру Петро Ластівка стверджує, що ніхто не попереджав його про встановлення декорацій, і він продовжував працювати згідно розкладу репетицій.

Також  чоловік підтвердив, що був проти показу вистави «Оскар і Рожева Пані» у Луцьку, оскільки у репертуарі театру також є вистава за даним твором. За його словами, кошти, виділені на поїздку акторів та технічних працівників до Луцька, варто було б одразу передати дітям, і показати лучанам «Оскара…» у інтерпретації волинського театру.

 «У мене зараз немає часу витрачати свої нерви і здоров’я на пані Марію, яка просто невіглас у театрі. Вона просто не знає, що таке театр. Чи на тих, хто хоче на певній акції, на певній благородній акції заробити копійку. А, може, за ці гроші не треба було їздити – вистави ставити, а просто їх дітям віддати – та й все? А ми б зі своєю виставою прямо до дітей приїхали, і зіграли б їм», – каже Ластівка.

Нагадаємо, що завдяки благодійному проекту вдалося зібрати майже 56 тисяч гривень.