Радикальна партія виступає проти війни між політичними силами

Радикальна партія Олега Ляшка закликає усі демократичні політичні сили об’єднатися навколо єдиної узгодженої коаліційної програми з метою недопущення дострокових парламентських виборів, які приведуть до дестабілізаційних процесів у державі.

Радикальна партія звертає увагу громадськості на появу недостовірної інформації в ЗМІ навколо зацікавленості в урядових портфелях. Ми вкотре наголошуємо, що не ставимо умовою входження в коаліцію портфелі чи владні кабінети. Коаліція має об’єднуватися навколо ідеї та принципів. Ім’я міністрів мають абсолютно другорядне значення.

Ми виступаємо категорично проти дострокових парламентських виборів, що загрожують повною дестабілізацією країни. Ми категорично проти хаотичної війни між політичними силами, яка неминуче спалахне під час дострокових виборів. Війна всіх проти всіх – смертельна для України.

Радикальна партія готова до обговорення формату коаліції з усіма демократичними силами парламенту на основні реальної програми дій. Така програма є у Радикальної партії і ми готові до узгодження позицій з програмою, яку запропонував, в тому числі, і «Народний фронт».

Водночас Радикальна партія вкотре наголошує на незмінності своїх принципових вимог до нової коаліції: відмова від особливого статусу Донбасу; зупинення одностороннього виконання Україною Мінських угод і перенесення переговорного процесу в формат підписантів Будапештського меморандуму; скасування оподаткування пенсій, зниження тарифів Укрзалізниці на перевезення.

Один із лідерів волинських радикалів, депутат обласної ради Микола Буліга повністю підтримує таку позицією своє партії та закликає депутатів Волинської обласної ради від усіх політичних сил відмовитись від політичної конфронтації і спільно працювати для захисту інтересів простих волинян.