У Луцьку оголосять конкурс для перевізників

Конкурс на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами загального користування оголосять для маршрутів №12, 17 та 34 у зв’язку із завершенням попереднього договору.

Про це повідомили 2 березня під час засідання виконавчого комітету.

Начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк розповів, що оскільки перевезення здійснюватимуть центральними вулицями міста, поставили високі екологічні показники. На маршрутах №12 та 34 у конкурсі можуть брати участь міські автобуси категорії М3 класу І з екологічними показниками не нижче Євро-2.

За маршрутом №17 можуть брати участь міські автобуси категорії М3 класу І з екологічним показником не нижче Євро-5. Такі високі вимоги пояснили необхідністю переходу на екологічно безпечніші види транспорту.

Якщо ж маршрутчики хочуть далі працювати на цих ділянках, то машини мають відповідати усім необхідним екологічним показникам.

Для маршрутів же 17а, 43 та 24 перевізника і досі не визначили, бо кандидати, які вже брали участь у конкурсі, подали недостовірну інформацію, тож для маршрутів оголосять додатковий конкурс.