У Луцьку патрульні склали 53-ій протокол на працівника виконавчої служби

53-їй протокол за п’янку та непокору поліції склали патрульні Луцька на працівника міської виконавчої служби управління юстиції Міністерства юстиції України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби патрульної поліції Луцька.

Близько 2 години ночі на лінію «102» надійшов виклик про те, що п’яний чоловік розбив скло вхідних дверей на АС-1 м. Луцька.

Прибувши на місце, патрульні побачили, що в нього ззаду розсічена голова, тож запропонували йому проїхати з ними в лікарню. Раптово чоловік почав поводитись агресивно й погрожувати фізичною розправою та порвав на собі сорочку.

Врешті, правопорушника доставили в міську лікарню, де йому забинтували голову. Тут він теж поводився неадекватно, висловлювався нецензурно в бік медперсоналу і навіть хотів вдарити лікаря. Патрульні запобігли цьому, надягли кайданки, а самого чоловіка повезли спочатку в наркодиспансер, а потім – у міський відділ.

За інформацією лікарів, чоловік мав явні ознаки не лише сильного алкогольного, а й наркотичного сп’яніння, однак у наркодиспансері в матеріалах прописали «легкий ступінь алкогольного сп’яніння».

На нього патрульні винесли протоколи за статтями 178 (поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль) та 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції при виконанні ним службових обов’язків) КУпАП.

Як з’ясувалось, на правопорушника 1985 року народження раніше вже складали 52 протоколи за різні правопорушення: від крадіжок до водіння в нетверезому стані й порушення громадського порядку.

Він працює у міській виконавчій службі управління юстиції Міністерства юстиції України. Загалом, понад 4 години робочого часу патрульні провели лише з одним з правопорушників Луцька.