Луцьк: оприлюднили відео підпільного цеху фальсифікату

У Луцьку правоохоронці припинили діяльність підпільного цеху з виробництва горілчаного фальсифікату.

Відео незаконного виробництва оприлюднили у фіскальній службі.

Під час операції «Акциз-2016» на Волині припинено діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату. Незаконний цех для виготовлення фальсифікату лучанин облаштував в підвалі свого будинку.

Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у вкрай неприйнятних санітарних умовах.

Більш того, під час обшук правоохоронці застали на «гарячому» трьох чоловіків та жінку, котрі забезпечували процедуру виробництва оковитої. Оперативники та слідчі ГУ ДФС Волині з’ясували, що серед зловмисників – організатор та керівник незаконного бізнесу.

Відтак, правоохоронці вилучили 1380 літрів готової горілчаної продукції під виглядом відомих торгових марок вартістю 137 тис. грн., рідину з характерним запахом спирту, що використовувалась при виробництві фальсифікованої горілки в кількості 400 літрів загальною вартістю 48 тисяч гривень, 75 марок акцизного податку з очевидними ознаками підробки, порожні скляні пляшки, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри, електричний насос, загальною вартістю 7,5 тисячі гривень, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.

Окрім цього, в гаражі виявлено і вилучено тютюнові вироби без марок акцизного податку встановленого зразка, що перебували в обігу теж незаконно. 570 пачок цигарок вартістю 7,5 тисячі гривень та грошові кошти, отримані в ході реалізації незаконно виготовленої підакцизної продукції, теж вилучено.

Наразі вирішується питання про призначення судових експертиз, а підакцизну продукцію вартістю 192,5 тисячі гривень та обладнання на суму 7,5 тисячі гривень вилучено.