Луцьк: новий пам’ятник Кузьмі виготовлять в Києві

Мама Андрія Кузьменка попросила журналістів не перетворювати ситуацію навколо пам’ятника її синові в фарс, зазначивши, що нову скульптуру встановлять до дня народження співака.

Виготовлятимуть його в Києві, ‒ йдеться на сторінці фан-клубу «Скрябіна» Модна країна Вконтакті.

«Хочу ясно донести до жителів міста ситуацію, яка склалася навколо пам’ятника моєму синові ‒ Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну). По моєму настільному проханні і проханні всіх небайдужих громадян, які підтримали мене, пам’ятник буде демонтовано і відправлено найближчим часом на абсолютно нове виготовлення скульптури», ‒ каже Ольга Кузьменко.

«На щастя, у нас немає жодних непорозумінь з людиною, яка вирішила вшанувати пам’ять про Кузьму таким чином. Разом з ним, ми дійшли згоди щодо нових виконавців цієї відповідальної роботи ‒ це скульптори з м. Києва. Проте їхніх імен розголошувати поки що не будемо», ‒ додає вона.

«Вони окреслили срок для виконання такої портретної роботи (4-6 місяців). Скульптуру планують встановити до 17 серпня (до Дня народження Андрія). Я дуже прошу ЗМІ, не перетворювати цю ситуацію в дешевий фарс. Я обіцяю всім вам, що пам’ятник Кузьмі Скрябіну у вашому місті буде достойним і професійно виконаним. Щоб його присутність у вашому рідному Луцьку, викликала у вас тільки приємні емоції, як і сам Кузьма!» ‒ резюмувала мама Кузьми.