Ковель: освітянам заборгували майже 900 тисяч

855 тисяч гривень боргують викладачам та студентам профтехучилищ Ковельщини.

Про це повідомляє Kowel.com.ua з посиланням на Вісті Ковельщини.

«Наші працівники доведені до відчаю, тому змушені були йти на такі кроки, – розповів директор Ковельського професійно-технічного училища № 5 Євген Кобченко. – Ситуація у системі професійно-технічної освіти надзвичайно загострилася. Протягом двох місяців викладачі не отримують заробітної плати, діти залишились без засобів для існування, неодноразово ми отримували попередження про відключення електроенергії. Складається враження, що у високих державних інстанціях зовсім про нас забули».

Прокоментували непросту ситуацію, що склалась, голова ініціативної групи Василь Севастьянов та майстер виробничого навчання Олексій Цимбал.

«Влада була повідомлена про проведення попереджувальної акції. Це все ми обговорювали під час зустрічі із заступником міського голови. Повідомлення про акцію було розміщено у багатьох ЗМІ. На жаль, сьогодні нікого  ані з облдержадміністрації, ані з обласної ради, від яких найбільше залежить вирішення наших питань, ми не бачимо», ‒ каже Севастьянов.

«Додам, що заборгованість із заробітної плати становить 523 тис. грн., із стипендій – 260 тис. грн., відповідно борг по харчуванню дітей-сиріт та малозабезпечених складає 72 тис. грн», ‒ розповідає Цимбал.