Білоруси можуть відвести воду із Шацьких озер, – Палиця

Унаслідок робіт поблизу озера Біле у Любешівському районі білоруси можуть відвести воду із усієї гідросистеми Шацьких озер.

Про це каже голова Волинської облради Ігор Палиця, – повідомляє прес-служба відомства.

Під час прийому громадян до Палиці звертались волиняни і з загальнодержавними питаннями. «Людей турбує те, що на кордоні з Білоруссю сьогодні взагалі відсутній контроль прикордонників та СБУ над тим , які роботи ведуться на території України, Волинської області білоруськими підприємствами , як іде демаркація кордону. На жаль нагляд там здійснюється лише білоруськими прикордонниками», – каже голова облради.

Він заявив, що з цього приводу буде звертатися в управління екології та природних ресурсів ОДА, в правоохоронні органі та в СБУ. «Роботи, які ведуться на території поблизу озера Біле, що у Любешівському районі призводять до того, що скоро Білорусія зможе відвести воду і з цього озера із усієї гідросистеми Шацьких озер включаючи озеро Світязь», – наголосив Палиця.

На наступному тижні він ініціює поїздку в Любешівський район, щоб особисто ознайомитись із станом справ, адже це питання загальнонаціонального значення.