Волинські бізнесмени протестують проти призначення одіозного митника

Волинські підприємці просять не призначати на керівну посаду одного з митників.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Відповідне звернення 29 лютого розглядала постійна комісія Волинської обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

Директор компанії «АвтоВестГруп» Олександр Огороднік передав депутатам звернення від шести суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Їх хвилює кадрове призначення, яке ймовірно відбудеться на митному пості «Луцьк». Йдеться про Юрія Дацюка, який нині виконує обов’язки заступника начальника митного посту «Луцьк».

Із ним підприємці вже мають неприємний досвід роботи. На думку бізнесменів, його призначення призведе до того, що з області підуть інвестори. Так, на митному посту «Луцьк» Дацюк працює з 2013 року.

За словами Олександра Огородніка, він нефахово виконував свої обов’язки, часто з’являвся на роботі в нетверезому стані, часто був відсутній на робочому місці. Наразі на митному посту «Луцьк» здійснюють оформлення вантажів не тільки волинські підприємці, але й представники інших регіонів. Це приносить кошти у бюджет області.

Натомість, якщо якість послуг на митному посту буде низькою, кошти «підуть» з бюджету. Окрім того, на Волинь не заходитимуть інвестори, яких не влаштовуватиме співпраця з митницею. Тож суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності просять посприяти на рівні області, щоби такого кадрового призначення не відбулося. Натомість підприємці звертатимуться і до голови ДФС Романа Насірова, і до міністра фінансів Наталії Яресько.