Прокуратура закрила кримінал проти бійця 51-ї бригади

Закрили кримінальне провадження у справі бійця 51-ї бригади.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Василь Нагорний.

Кримінальне провадження щодо військового 51-ї окремої механізованої бригади Максима Силюка закрили за зміною обстановки. Бійця судили за 48 статтею Кримінального Кодексу України.

«Клопотання подавав Максим, від свого імені, в мене «рука не піднялась». Ще рік назад це кримінальне провадження було закрито, але прокуратура з процесуальних міркувань (було дві частини ст. 407 КК) подала апеляцію. Треба було рік витрачати державні кошти військовій прокуратурі, щоб дійти до очевидного, зняти частину обвинувачень та закрити справу», – повідомив правозахисник.

За словами адвоката, військовий прокурор хотів почути від Силюка слова «щиро розкаююсь». Однак, боєць їх не сказав.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: СУД НАД ВОЛИНСЬКИМ БІЙЦЕМ ПЕРЕТВОРЮЮТЬ НА «ТЕАТР АБСУРДУ»

«Бо каятись не має в чому і це робити потрібно точно не йому… Він ще досі не вірить, що все завершилось і можна спокійно жити», – наголошує Нагорний.

Як стверджує правник, засуджений кілька разів зривався і хотів погодитись на умовний термін або угоду з прокурором.

«В березні очікуються дуже важкі справи по бійцям 51 ОМБр: колишні полонені, поранені і т.д. Ці хлопці пройшли 9 кіл пекла на сході і вину свою не визнають, на закриття справ не йдуть, хочуть чистих виправдувальних! Сподіваюсь на розуміння від друзів, яких я вже дістав та на підтримку громадськості», – йдеться у дописі.