Новий флешмоб у Луцьку: бокал для бійця

У Луцьку волонтери започаткували новий флешмоб. Активісти пропонують відвідувачам розважальних закладів «пускати» по колу «бокал для бійця».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав волинський волонтер та самооборонівець Дмитро Сандалов.

Усе почалося з святкування 11-ї річниці існування інтернет порталу «Луцька дошка». Під час відзначення річниці 26 лютого Сандалов, який є активним учасником інтернет-форуму, пустив по колу пустий півлітровий келих, у який уся компанія кидала гроші на армію. Лучанам вдалося зібрати 3808 гривень. Гроші передали активісткам «Жіночої сотні» Самооборони, які підуть на купівлю кровоспинних препаратів для бійців.

За словами самооборонівця, учасники форуму «Луцька дошка» за два роки перерахували більше 20 тисяч гривень лише на його картку, не враховуючи індивідуальної допомоги.

Окрім того, одна з активісток «Луцької дошки», організувала пошив балаклав для бійців.

«А я пропоную лучанам підтримати флешмоб: святкуєте якусь подію? Запустіть по колу «Бокал для бійця» і телефонуйте на гарячу лінію Самооборони Волині:  +38 066 341 80 53 або +38 067 110 05 77 – приїде патруль, інкасує і доправить куди потрібно, а ви сфоткаєтесь разом з патрулем і станете зіркою фейсбуку!» – закликає волонтер.