За блокаду російських фур може «світити» кримінал

Протести активістів проти транзиту вантажного транспорту з російськими номерами відбуваються у двох точках на території України та не заважають руху вантажівок.

Як повідомили 27 лютого у Міністерстві інфраструктури, протести тривають біля контрольного пункту пропуску Доманово у Волинській області на кордоні з Республікою Білорусь і в районі кільцевої дороги міста Стрий, ‒ пише Українська правда.

«В обох точках акції носять мирний характер в рамках чинного законодавства і не блокують рух транспортних засобів, оскільки такі дії можуть розцінюватися як кримінальні правопорушення. Ця інформація підтверджується повідомленнями Нацполіції та СБУ, що виїжджали на місце», ‒ заявили в МІУ.

При цьому у відомстві закликали перевізників, які зупинили свої транспортні засоби, остерігаючись блокади, продовжувати рух.

«Це можна зробити, змінивши маршрут для об’їзду вказаних точок, або замовляти супровід спеціалізованими автомобілями Нацполіції на пунктах пропуску держкордону. Для цього при перетині пункту пропуску потрібно звернутись до митників чи прикордонників, які надають інформацію та допомагають замовити супровід Нацполіції України», ‒ зазначено у повідомленні.

«Позиція держави залишається незмінною: Україна продовжує виконувати свої зобов’язання по забезпеченню безперешкодного транзиту», ‒ підкреслили у Мінінфраструктури.

Як відомо, 26 лютого лідер ВО Свобода Олег Тягнибок заявив, що акція з блокування руху вантажівок поновилася.