Волинським шахтарям погасили частину заборгованості

У зв’язку з частковим погашенням заборгованості із зарплат, шахтарі призупинили акції протесту та перекриття доріг. Друга зміна «Бужанської» виходить на роботу.

Вчора, 26 лютого, на рахунки ДП «Волиньвугілля» надійшли кошти – 5 мільйонів на погашення заборгованості. Це 20% за жовтень і 10% за січень, ‒ пише Буг.

Нагадаємо, що 24-го лютого відбулася зустріч працівників шахти «Бужанська» з Володимиром Демчишиним, у результаті якої міністр пообіцяв перерахувати на ДП «Волиньвугілля» 17 мільйонів на погашення боргів.

Наразі шахтарі чекають на виконання обіцянок міністерства, за якими на ДП мають прийти наступні два транші – 7 і 5 мільйонів. У разі невиплати решти заборгованості не виключено, що гірники знову розпочнуть акції протесту.

«Працівники повірили міністерству, що в п’ятницю прийде наступний транш, тому до цього часу будуть працювати», – відзначив директор копальні Павло Танчев.

Вугільники чекають також на візит представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості, які, за останньою інформацією, мають приїхати на ДП «Волиньвугілля».