З полону терористів звільнили трьох українців

Сьогодні з полону бойовиків звільнили двох цивільних і одного військового.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Ірина Геращенко.

«Дивна прикмета: в день звільнення заручників – завжди сонце. Ще вчора тут була суцільна мряка і лив дощ, сьогодні – справжня весна», – йдеться у дописі.

Полонених зустріли на мосту поблизу Щастя Луганської області. За словами Геращенко, у найближчі дні має відбутися звільнення четвертого заручника.

«Леонід Мазанько і Віталій Чупринін розповідають, що були затримані бойовиками за підозрою у шпигунстві лише за свою проукраїнську позицію. Утримувалися в полоні з літа 2015 року.
Ростислав був мобілізований в 2014, розшукується з липня 14, після полону має психологічні проблеми», – розповідає посадовець.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ТРЕБА ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ДІТЬМИ, ‒ ЗВІЛЬНЕНИЙ З ПОЛОНУ ВОЛИНЯНИН

Операція звільнення проходила за участі спостережної місії ОБСЄ і Міжнародного комітету червоного хреста.

«Ще в січні українська сторона запропонувала розблокувати процес звільнення заручників і звільнити в першу чергу жінок, людей з важкими діагнозами і хворобами. В тюрмах на окупованій території залишається 4 українських жінок і щонайменше 20 українців з важкими діагнозами. І ми наполягаємо на їх першочерговому звільненні. І в цьому напрямку в найближчі дні мають бути позитивні новини.
Після сьогоднішньої операції звільнення в заручниках залишається 131 українець (це цивільні і військові)», – пише жінка.

Нагадаємо, нещодавно з полону звільнили волинського сержанта Сергія Дмитрука, який пробув у заручниках майже півтора року.

ДИВИТИСЯ ФОТО ЗУСТРІЧІ ВИЗВОЛЕНОГО ПОЛОНЕНОГО