У Луцьку землю для атошників віддали в приватні руки, – депутат

Хоча у Луцькій міськраді декларують, що в місті обмаль землі для бійців АТО, міська рада передала у приватну власність 40 соток землі на вулиці Шота Руставелі людям, які до війни на Сході не мають відношення.

Про це пише депутат Микола Собуцький у Facebook.

Нагадаємо, 25 лютого більшість депутатів міської ради підтримали рішення Про надання громадянці Захарчук І.В. та громадянину Сінчуку М.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Шота Руставелі.

Як пояснив начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала, громадяни звернулися для отримання дозволів на підставі архівних довідок та того, що зараз використовують землю для вирощування сільгоспкультур.

Натомість Собуцький розповів ВАР, що не розуміє логіку такого рішення: «якби це було якесь село, можна було б зрозуміти логіку. Але в нас обласний центр. Постійно кажуть. що немає землі для сімей загиблих учасників АТО. Я вже не кажу про учасників бойових дій. А тут отак просто віддали 40 сотих».

Він також публікує результати поіменного голосування за таке рішення: