ЦВК назвала вартість виборів на окрузі покійного Єремеєва

Проміжні вибори народних депутатів у 23-му окрузі на Волині будуть коштувати приблизно 5,75 мільйона гривень.

Про це заявив голова ЦВК Михайло Охендовський, – передає УНН.

За його словами, вибори у 23 окрузі на Волині, де депутатом був загиблий Ігор Єремеєв, коштуватимуть за попередніми підрахунками 5,75 мільйонів гривень.

У 27-му окрузі (Дніпропетровськ) вибори коштуватимуть 2,68 мільйона гривень, у 206-му окрузі (Чернігівська область) – близько 4 мільйонів гривень.

Говорячи про терміни проведення проміжних виборів, Охендовський зазначив, що член комісії Швець звернулася до Апарату Верховної Ради з проханням надати копію свідоцтва про смерть депутата VIII скликання Ігоря Єремеєва. При цьому голова комісії також вважає, що вибори у вказаних округах мають бути призначені на одну дату.

“Ми не можемо собі дозволити призначити ці вибори на різні дати…Вони мають бути призначені одним рішенням комісії’’, – зазначив він додавши, що проведення виборів у різні дати створить незручність суб’єктам виборчого процесу, а ЦВК муситиме працювати цілодобово.

Водночас Охендовський не став прогнозувати на який день можуть бути призначені ці вибори.

Нагадаймо, Центральна виборча комісія не може оголосити позачергові вибори на Волині у виборчому окрузі №23, де на останніх парламентських виборах було обрано народним депутатом Ігоря Єремеєва, бо Верховна Рада не надала довідки про його смерть.