Скандальна фірма подала в суд на волинську газету

Приватне підприємство «Флора» подало в суд на газету «Шацький край».

Про це редакція видання повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За словами журналістів, причиною судового позову «Флори» проти газети стала стаття «Як сплата податків впливає на наші видатки», опублікована 19 грудня 2015 року.

Ось фрагмент матеріалу, який нібито псує ділову репутацію «Флори»: «Звітувала Світлана Сулік (начальник Шацького відділення Ковельської ОДПІ. – Ред.) і про роботу, яку було проведено податковою по декларуванню доходів громадян, легалізації найманих працівників, реєстрації підприємницької діяльності фізичними особами, сплаті єдиного соціального внеску.

Однією з проблем, за словами головного податківця району, є сплата податків приватним підприємством «Флора» з вирощування лохини. Керівника неодноразово запрошували для розмови та на комісію із легалізації найманих працівників, проте це не дало ніяких результатів. Як відзначив Ігор Корольчук, в результаті такої «діяльності» від підприємства бюджет району недоотримує, за приблизними підрахунками, майже 1,5 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб. Для того, щоб район отримував свої кошти від діяльності «Флори», потрібно застосовувати інші законні важелі впливу».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПОДРОБИЦІ СТРІЛЯНИНИ БІЛЯ ШАЦЬКА АБО ВОЛИНЬ ЗА КРОК ДО ВЛАСНОГО МУКАЧЕВОГО?

Редакція газети «Шацький край» здивована позицію фірми. Мовляв, до цього у них завжди були нормальні робочі стосунки із підприємством.

Окрім цього, журналісти наголошують, що під час стрілянини біля села Ростань Шацького району, в якому було «замішане» підприємство, видання «надало цілу газетну сторінку, щоб директор підприємства міг подати свою точку зору того, що відбулося».

Судове засідання у справі «Шацького краю» розпочнеться 2 березня о 14:00 у приміщенні Шацького районного суду.