Шахтарі обіцяють заблокувати «Ягодин»

Працівники шахти “Бужанська”, не дочекавшись грошей від міністерства, 26 лютого вирішили влаштувати акції протесту у двох місцях на виїзді з міста, а з понеділка їхати на «Ягодин».

Про це повідомляє видання Буг.

На ДП “Волиньвугілля” 26 лютого мали прибути представники міністерства, але плани у них, вочевидь, змінилися. Не дочекалися поки шахтарі і обіцяних 5 мільйонів гривень на виплату зарплат. Вже зранку під держпідприємством зібралися працівники “Бужанської”, які прикрасили парадні двері плакатами.

У присутності гірників керівник вугільного департаменту Крук зателефонував до Богдана Макарчука. Богдан поцікавився, коли ж приїдуть “посли” і нагадати: шахтарі досі ждуть представників міністерства.

Гірники просили віддати заборгованість, хоча б те, що заробили. Богдан Макарчук підсумував: “Вони не встигають приїхати сьогодні, а з понеділка до нас приїдуть”. Реакція вугільників зрозуміла.

ДП “Волиньвугілля” заборгувало гроші за автобуси та електроенергію. Федір Богдан повідомив, що скіповий ствол на “Бужанці” відключений з вчорашнього дня за заборгованість. Водіям вже 4 місяці не дають зарплати, винні 24 мільйони гривень. Скоро на шахту не буде чим возити людей. Шахтарі створили комісію, яка буде слідкувати за ситуацією на копальні.

Гірники у разі невиплати зарплати хочуть їхати на «Ягодин».