Рожище: волонтери та азовці привезли у дитячий притулок подарунки

Волонтери Волинського центру допомоги учасникам АТО та активісти Цивільного Корпусу «Азов. Волинь» відвідали Рожищенський притулок для дітей. Вони відвезли дітям подарунки та солодощі.

Про це повідомили у прес-службі Цивільного Корпусу «Азов. Волинь».

Зустріч відбулася учора, 25 лютого.

За словами волонтерки центру Ольги Валянік, такі зустрічі потрібні цим дітям.

«Ми приїжджаємо в Рожищенський притулок вже не перший раз. Діти завжди чекають нас, бо ми завжди привозимо щось смачненьке, а також книги та іграшки. Шкода, що ми не можемо телефонувати до них та спитати, що з речей їм потрібно. Приїжджати до цих дітей дуже важлива справа, адже вони цього дуже потребують», – розповіла активістка.

Представники Цивільного Корпусу «Азов. Волинь» передали дітям гостинці та солодощі. Також хлопці поспілкувалися з дітьми та розповіли про те, чим займається їхня організація. Вихованці притулку розпитували у азовців про війну.

«Цивільний Корпус «Азов. Волинь» долучається до таких поїздок, тому що там перебувають діти, майбутнє яких ще можна змінити. Завдання нашої організації сприяти цьому і зробити все, аби ці діти стали хорошими людьми, які приноситимуть користь суспільству. Адже діти – це наше майбутнє», – пояснив очільник організації Олександр Дмитрук.

Окрім спілкування з дітьми волонтери грали з ними в ігри та влаштували чаювання. Діти в свою чергу подякували за подарунки та вже зробили замовлення на наступну поїздку.