Луцьк: центральну вулицю перейменують на честь героя АТО

Бійця батальйону «Азов», який загинув під Іловайськом, накривши собою гранату, Андрія «Хому» Снітка хочуть вшанувати, присвоївши його ім’я вулиці Бойка.

Про це йшлося під час засідання міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста Луцька 26 лютого, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Члени комісії розглянули звернення нардепа Андрія Білецького та Цивільного корпусу Азов про найменування однієї із вулиць у Луцьку іменем Андрія Снітка.

Як зазначили представники Цивільного корпусу Азов, це був непростий боєць – він у віці 17 років пішов добровольцем у батальйон «Азов», загинув під Іловайськом, накривши своїм тілом гранату та врятувавши багатьох бійців таким чином. Попри те, що Герой був уродженцем Маневичів, вулицю на його честь просять назвати у Луцьку, де він навчався у СНУ імені Лесі Українки та прожив останні роки життя. Ініціатори просили, щоб це не була «вулиця в три хати», адже Андрій Снітко заслуговує на гідне вшанування.

Своєю чергою представниця Інституту національної пам’яті Леся Бондарук зауважила, що у рамках декомунізації вулицю Бойка пропонували перейменувати на Низинну. Вона запропонувала назвати цю вулицю на честь Героя Іловайська.

Пропозицію про перейменування вулиці Бойка на честь Андрія Снітка підтримали члени комісії.