Волинянам нагадали, де найнижчий рівень корупції в Україні

Згідно із даними соцдослідження Transparency International Україна, ПриватБанку, ТОВ Аудиторська фірми «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» та GfK Ukraine на Волині у 2015 році зафіксували найменший рівень корупції із областей України.

Про це заявив нардеп Дмитро Лубінець під час розширеного засідання депутатської групи «Депутатський контроль» у Волинській ОДА в четвер, 25 лютого.

Йдеться про соцопитування представників бізнесу щодо рівня сприйняття корупції. Воно проводилось серед керівників українських підприємств у лютому-березні 2015 року , щоб виявити реальний стан справ з корупцією в Україні після подій Революції Гідності

За результатами дослідження, 57,2% опитуваних вважали, що ситуація з корупцією за останні півроку (до лютого-березня 2015) лишилася незмінною, 27,7% відповіли, що ситуація погіршилася, 15,1% респондентів відзначають покращення ситуації. Опитування охопило 2 741 підприємство з усієї території України.

Оцінювання проводилося за шкалою від (-5) до (+5), де 0 означав незмінність ситуації. Найбільш корумпованими виявилися державні органи в Одеській (-1,34), Запорізькій (-1,31) та Хмельницькій (-1,23) областях. Найменше корупції зафіксовано у Волинській (0,07), Закарпатській (-0,02) та Полтавській (-0,21) областях.

Дмитро Лубінець вважає, що Волинь і досі залишається лідером в Україні із найменшим рівнем корупції. Проте він нагадав. що у області є кілька галузей, де корупція все ж є. За його словами, йдеться про нелегальний видобуток бурштину, а також про приховування вільних земельних ділянок від учасників АТО.

До слова, відтепер на Волині «Депутатський контроль» буде представляти помічник нардепа Лубінця та член виконкому Луцької міськради Роман Романюк.

1 2 3 4