У Луцьку для бійців виготовляють обереги

Вихованки школи «Волонтерський інкубатор» виготовили ляльки-мотанки Подорожниці для бійців, що захищають нашу країну на Сході.

Про це повідомили у ГО «Переселенці Криму та Донбасу».

У рамках школи влаштували майстер-клас для луцьких студенток із виготовлення ляльок-мотанок Подорожниць. Провела майстер-клас майстриня Ірина Голощапова.

«Подорожниця – це саме та лялечка-оберіг, яку жінка робила для свого чоловіка, коли він збирався в подорож або на війну. В її малесенькому мішечку приховано зерно, щоб воїн ніколи не був голодним та червоні нитки, щоб повернувся додому цілим та неушкодженим. Ми з дівчатами використовували натуральні червоні нитки та шматочки натуральної тканини, бо червона нитка сама по собі сильний оберіг та символ енергії, а синтетичну тканину не рекомендовано навіть носити, бо вона несе лише негативну енергію. Кожну лялечку дівчата «зарядили» своїм позитивом та найкращими побажаннями. Сподіваємось, наші Путівниці стануть надійними охоронцями для хлопців та допоможуть їм скоріше повернутись додому», – говорить Ірина Голощапова.

Одразу після закінчення майстер-класу свої лялечки Подорожниці дівчата передали студенту-бійцю Андрію, який вже скоро вирушить на Схід та відвезе обереги своїм побратимам.

«Коли лунають обстріли в наш бік, хапаєшся за все. У бої хлопці беруть з собою ікони, дитячі малюнки та все, що може допомогти та надихнути на перемогу», – зазначив боєць.