У Ковелі поліцейська знущалася із жінки, – ЗМІ

Біля Ковельського відділу поліції невідома особа, яка представилась працівницею поліції, скрутила жінку, поставила на коліна, завдала тілесні ушкодження гумовим кийком та застосувала до неї сльозогінний газ.

Про це повідомляє Сучасний сайт міста Ковеля.

У судовому засіданні адвокат постраждалої Сергій Собковський скаргу підтримав, обґрунтувавши її доводами, додатково пояснив, що на цей час відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за заявою його підзахисної, не внесено ні поліцією, ані прокуратурою.

Прокурор місцевої прокуратури Олександр Омельчук сказав, що заява жінки про побиття перебуває в прокуратурі Волинської області.

На думку слідчого судді міськрайонного суду Ірини Логвинюк, враховуючи доводи заявниці, її адвоката, є підстави вважати заяву такою, що містить об’єктивні дані, які свідчать про ознаки кримінального правопорушення. Судом встановлено, що відділом поліції було безпідставно не вжито заходів, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом України, до внесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Доводи прокурора щодо повної безпідставності скарги, не найшли свого ствердження.

Суд зобов’язав поліцію розпочати досудове розслідування.