Луцькі депутати не дали в оренду землю під авторинком

Депутати Луцької міської ради зняли на доопрацювання питання щодо надання ТзОВ «Волинь-автопарк» на умовах оренди земельної ділянки під авторинком на вулиці Єршова, 6.

Таке рішення прийняли під час сесії міської ради у четвер, 25 лютого.

Напередодні депутат Сергій Була запропонував заборонити використання земельної ділянки та звернутися до податкової Волинської області щодо перевірки податкової Луцька, яка, мовляв, не забезпечила сплату 2,8 мільйона гривень податку.

Натомість начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала пояснив, що нині борг становить 2,443 мільйона. Останній платіж був 23 березня 2013 року.

Він нагадав, що у вересні 2013 року ТзОВ «Алф-капітал» увійшла в засновники нового підприємства «Волинь-автопарк» разом із майном. Раніше землю орендувало інше підприємство ТзОВ «Автопарк».

Шабала додав, що оціночна вартість земельної ділянки ‒ 36 697 000 гривень, тому орендна плата становитиме на рік 2,2 мільйона гривень. У підсумку питання вирішили повернути на доопрацювання в профільну комісію.

Нагадаємо, на сьогодні підприємства, що фактично належать рівненському підприємцю В’ячеславу Альфорову, користуються землею (6,27 га) під луцьким авторинком, проте не платить за це.

ЧИТАТИ «Де-факто і де-юре луцького авторинку»