Луцьк: просять не будувати торговий комплекс на Театральному майдані

Головний редактор ВАРу Анатолій Котлюк у рубриці «Благоустрій міста та будівництво» просить не зводити підземно-наземний комплекс з торговими об’єктами на Театральному майдані.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«У центрі Луцька, на Театральному майдані, владці вже багато років планують зведення підземного переходу, який сполучатиме майдан під проспектом Волі з обома боками початку вулиці Винниченка. Здавалося б прекрасна ідея має один великий мінус. Під землею та замість ялинок на Театральному майдані зроблять купку магазинів. Щось штибу кіосків у київському метро.

Така надбудова не тільки зменшить вільний простір майдану, який і так захаращений будівлями, але й знищить один з «зелених острівців», який там є. Крім того у центрі міста і без того достатньо закладів торгівлі та відпочинку», – пише у тексті пропозиції.

Журналіст закликає міську раду не ухвалювати цей та подібні проекти. Мовляв, слід  обмежитися лише зведенням безпосередніх переходів без обладнання торгових точок чи розважальних закладів.

Станом на сьогодні, 25 лютого, петицію підписали 12 осіб з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 14 днів. Підтримати ініціативу можна тут.