Луцьк: батьки проти центру реабілітації в дитсадку

Батьки дитячого садка №20, де знаходиться центр для реабілітації інвалідів, проти, щоб їхні діти ходили у ДНЗ, в приміщенні якого розміщено центр реабілітації інвалідів.

Про це йшлося під час засіданні сесії міської ради у середу, 24 лютого, ‒ пише Район.Луцьк.

Під час розгляду питання про звільнення від плати за комунальні послуги центру реабілітації інвалідів «Джерело життя» стало відомо, що батьки проти, аби центр був в одному приміщенні з дитячим садком.

Зараз він знаходиться в одній будівлі з ДНЗ №20. Депутат міської ради Тетяна Янчук розповіла, що батьки мають на це конкретні причини, адже там є інваліди, які поводяться неналежно.

«Деякі з них ведуть себе неадекватно до дітей. І батьки дуже просять, щоб їм не продовжували договір оренди», – зазначила депутат.

Нагадаємо, що договір оренди приміщення на проспекті Соборності «Джерело життя» має до 31 травня. За словами начальника управління освіти Олега Гребенюка це приміщення включено у список об’єктів, де мають бути створенні додаткові групи ДНЗ.

Депутат Євгеній Ткачук запропонував звернути увагу на те, що люди і так потерпають, тому варто було б продовжити їм оренду не до травня, а до кінця року, поки не буде створений Центр реабілітації інвалідів на вулиці Бенделіані. «Це проблема суспільства, коли ми цураємося таких людей, адже вони живуть серед нас. Прошу, щоб ми продовжили оренду до кінця року», – запропонував депутат.

Проте, депутати вирішили повернутися до цього питання після того, як закінчиться термін оренди приміщення. Наразі ж звільнили «Джерело життя» від оплати компослуг.