Активісти погрожують діяти рішуче, якщо російським фурам дозволять транзит Україною

Активісти, які блокують російські фури погрожують діяти рішуче, якщо транзит транспорту відновиться.

Про це повідомляють у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Мінінфраструктури отримало офіційне звернення від Міністерства транспорту РФ з пропозицією взаємно зняти всі раніше введені обмеження і відновити транзит вантажного транспорту.

Відтак, відсьогодні, 25 лютого, російським фурам дозволено курсувати територією України.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський запевнив, що коли фура йде транзитом під російськими номерами, це ще не означає, що там російський водій, а також що вона везе товари російського походження або належить росіянину.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ВОЛИНСЬКЕ БЛОКУВАННЯ ФУР З РОСІЇ: ФОТО ЧЕТВЕРТОГО ДНЯ

«Її власником може бути транснаціональна компанія, яка має офіс в РФ, як і в Україні, і просто така в цих перевезень логістика», – пояснює посадовець.

Пивоварський попросив Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка дати протокольне доручення МВС аби гарантувати безпеку будь-яких транзитних перевезень територією України.

Натомість активісти, які блокували російські вантажівки обурені тим, що уряд не погодив своїх дій з ними.

«Задля безпеки російських вантажівок уряд планує забезпечити їх конвоювання правоохоронцями через всю територію Української держави, таким чином протиставляючи один одному поліцію та народ», – повідомляють активісти у зверненні.

Мітингувальники  запевняють, що якщо транзит буде відновлено – «дії будуть рішучі і миттєві».

Снимок

Нагадаємо, блокада російських вантажівок розпочалася біля міжнародного пропускного пункту «Доманове» у Ратнівському районі 12 лютого.