Скандальну редакторку «Інтера» вислали з України

Колишня редакторка “Подробностей недели” Марія Столярова після скандалу з сюжетом про Небесну Сотню залишила територію України під супроводом СБУ.

Про це заявила речниця СБУ Олена Гітлянська, – повідомляє Українська правда.

“Російська журналістка Марія Столярова отримала “квиток в один бік” та під наглядом співробітників СБУ залишила територію нашої держави”, – написала Гітлянська.

За її словами, перед цим зі Столяровою провели слідчі дії щодо її матюків під час сюжету про Небесну Сотню та перебування на тимчасово окупованих територіях у 2014 році.

“СБУ було прийнято рішення – скоротити термін перебування на території України вищезазначеної громадянки РФ за вчинення дій, що завдають шкоди інтересам України. З тих же підстав їй заборонено в’їзд до нашої країни терміном на п’ять років”, – повідомила Гітлянська.

Як відомо, раніше “Інтер” повідомив про звільнення Столярової “за згодою сторін”.

Столярова опинилась у центрі скандалу після того, як матюкалась під час включення з Майдану, де відбувалось вшанування Героїв Небесної Сотні.

Після цього Нацрада телерадіо та СБУ заявили, що проведуть перевірку заяв Столярової, яка, крім того, зробила у соцмережах низку одіозних заяв.