На Волині депутати перейменували селище

Селище Жовтневе, яке адміністративно підпорядковується Нововолинській міській раді, на Волині депутати більшістю голосів перейменували на Гірниче.

Про це інформує БУГ.

Учора, 23 лютого, на сесійному засіданні в Жовтневому з 16-ти присутніх народних обранців 12 віддали голоси за перейменування населеного пункту на Гірниче. Однак селищний голова Олександр Топорівський не виключає можливості ветування рішення ради.

Зі слів секретаря селищної ради Наталії Лобойко, згідно з опитуванням майже всі мешканці Жовтневого обирали стару назву селища. Багато хотіли б змінити назву населеного пункту на Шахтарське. Так, як біля Нововолинська вже є село з однойменною назвою, селищний голова Олександр Топорівський запропонував назву Шахтарськ.

«Ми плануємо залишити селище в складі Нововолинська і щоб не було потім плутанини запропонована назва Шахтарськ. Багато жителів віддали свої голоси за Волинське. Але так як у нас і область Волинська, і місто Нововолинськ поряд, і вулиця у жовтневому Волинька є, то більшість проголосували за Гірниче», – каже секретар селищної ради.

Однак голова наразі вирішує, чи заветувати і відправити на повторний розгляд ради чи залишити в силі це рішення.

«Проведемо консультації з громадськістю і попросимо депутатів здати листи квартирного обходу (вони повинні були поцікавитися, яку назву пропонують жителі селища), а тоді будемо робити певні кроки. На громадських слуханнях найбільше голосів набрав варіант Шахтарськ, і з тих матеріалів, які мені надали депутати, це найменування лідирує зі значним відривом. Тому, в принципі, є підстави, щоб переглянути це рішення», – відзначив посадовець.