Маму Кузьми попросять залишити пам’ятник співаку в Луцьку

Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев каже, що вперше чує про поширену заяву Ольги Кузьменко з проханням демонтувати пам’ятник її сину, авторства Ірини Дацюк.

У разі, якщо мати співака таки звернеться до міської ради, її спробують відмовити і проситимуть залишити скульптуру на місці, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

«Я чув, що вона просить залишити в спокої пам’ять Андрія Кузьменка, це я пам’ятаю. А про демонтаж ‒ не чув», ‒ каже він.

Посадовець пояснив: якщо мама Андрія Кузьменка звернеться до міської ради з проханням демонтувати пам’ятник Скрябіну, він намагатиметься її переконати цього не робити.

«Я думаю, що я спробую з мамою зустрітися, щоб почути її особисту думку і спробувати переконати цього (демонтажу, – ред.) не робити. З приводу цього пам’ятника пішов неприємний розголос. Думаю, тут винна навіть не Дацюк. Просто людям настільки немає про що говорити, вже цю тему так заговорили… Я вважаю, що не зовсім правильно це зроблено. Можна багато дискутувати пам’ятник правильний чи ні, гарний чи негарний. Він є, і він в позитиві 100%, і в тому числі для пам’яті Андрія Кузьменка. Це ж не є фотокопія, це якесь творче бачення, на мою особисту думку. Звісно, я не є фахівцем скульптури. Але демонтаж – це буде ще гірше. Тому буду пробувати рекомендувати цього не робити. Однак, якщо мама наполягатиме, – будемо щось робити в цьому напрямку», ‒ пояснив Тарас Яковлев.

Нагадаємо, мама співка наполягає на демонтажі пам’ятника синові. «Прошу Ірину Дацюк залишити душу і тіло мого сина в спокої. Ви ж християнка, не спекулюйте на цій темі, вона для вас давно закрита», ‒ сказала вона.