Луцький суд дав «умовно» шахрайці, яка поцупила 200 тисяч

Прокуратура наполягає на суворішому покаранні для посадовиці луцького банку, яка незаконно заволоділа 200 тисячами гривень.

Про це повідомили у волинській прокуратурі.

Луцька місцева прокуратура оскаржує в апеляційному порядку вирок Луцького міськрайонного суду щодо заступниці керівника відділення одного з комерційних банків в обласному центрі, яка привласнила кошти вкладника.

У липні 2011 року зловмисниця склала 5 завідомо неправдивих договорів банківського вкладу, в яких містилася інформація про те, що банківська установа прийняла від громадянина на депозит 200 тисяч гривень. Ці документи спритниця посвідчила своїм підписом, затвердила відтиском печатки банку та видала чоловікові разом із завідомо неправдивими квитанціями про зарахування коштів на рахунок.

Насправді узяті у вкладника гроші жінка на рахунок не внесла, а забрала собі.

Суд першої інстанції працівницю банку визнав винною за двома статтями Кримінального кодексу України і призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком, збиранням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями, терміном на 2 роки й зі встановленням 2-річного іспитового строку.

Прокурори ж, повважавши таке покарання занадто м’яким для службовиці, яка досі не повернула постраждалому від її дій жодної гривні, оскаржили вирок до апеляційного суду, де наполягатимуть на реальному позбавленні її волі.