Ковель: на місці старої «розвалюхи» зведуть новий будинок

У Ковельській районна рада на місці старої будівлі планують побудувати триповерхову  сучасну споруду. Фото

Про це інформує про Ковель.

 За адресою вулиця Олени Пчілки, 1, що в Ковелі, знаходиться старе, занедбане одноповерхове приміщення, яке в свій час слугувало педагогам району методичним кабінетом. До речі, цей об’єкт є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. За словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Романа Кульцмана, вже кілька років будинок фактично стоїть пусткою, лише зрідка використовується невелика його частина. І щоб цим майном раціонально розпорядитися, а наразі Ковельська райрада шукає приміщення для проведення своїх сесійних засідань, де ще й можна було б встановити систему для електронного підрахунку голосів, в адміністрації вже підготували макет проекту реконструкції даної будівлі.

За інформацією голова РДА Віктора Козака, на місці обшарпаного будинку в перспективі має з’явитися триповерхове сучасне, ошатне  приміщення. Для втілення цієї ідеї в життя тут охоче чекають на інвестора, який візьме на себе всі витрати щодо реконструкції споруди. Хоча дане питання ще має пройти обговорення серед депутатів у сесійній залі, тут не сумніваються, що інвестор не забариться, бо у випадку своєї перемоги на конкурсному відборі, він матиме можливість у власних цілях розпоряджатися двома верхніми поверхами майбутнього об’єкта. Лише перший поверх райрада і адміністрація використовувати на свій розсуд.

Варто зауважити, що дана споруда знаходиться в самісінькому центрі міста і межує з парком культури і відпочинку імені Лесі Українки.