«Коаліція в парламенті повинна працювати для народу», – Микола Буліга

Радикальна Партія Олега Ляшка авторитетно заявляє, що Кабінет Міністрів України на сьогоднішній день складає собою мікс інтересів олігархічних груп і саме тому має бути переформатований внаслідок формування нової коаліції, якій довірятимуть і люди, і політики.

Політика партії будується на виключній командній відповідальності і в Уряді, і в Парламенті. Наші міністри, на відміну від міністрів «Батьківщини» (Ігор Жданов) та «Самопомочі» (Олексій Павленко), залишають посади, коли партія залишає коаліцію.

Коаліції в парламенті не існує де-факто і де-юре. Радикальна партія усвідомлює, що Кабінету міністрів і ВРУ не довіряє переважна більшість громадян України. Саме тому Радикальна партія закликає всі демократичні сили до створення нової коаліції, і, як наслідок, Уряду народної довіри.

«Радикальна партія не ставить умовою входження в коаліцію портфелі чи владні кабінети. Коаліція має об’єднуватися навколо ідеї та принципів. Ім’я міністрів мають абсолютно другорядне значення.Головним пріоритетом Уряду має стати економічна програма, основана на розвитку промислового сектору України. Коаліція в парламенті повинна працювати для народу, а не для олігархів», – заявив один з лідерів Радикальної партії на Волині, депутат Волинської обласної ради, Микола Буліга.