За два місяці у Луцьку трапилося понад 250 аварій

За два місяці роботи патрульні поліцейські відпрацювали 8258 подій, майже половина з них автопризначені, тобто патрульні самі бачили правопорушення та реагували на них.

Про це під час оперативної наради 23 лютого розповів заступник начальника Управління патрульної поліції Луцька Роман Буховець.

На лінію 102 лучани зверталися 6685 разів. З усіх випадків, на які реагували патрульні, 1516 ‒ інформаційного характеру,1507 – порушень правил дорожнього руху, 555 сімейних сварок, 488 адмінпорушень, 368 крадіжок, 331 конфлікт тощо.

Окрім того, за вказаний час у Луцьку зафіксували 264 ДТП, у яких постраждали 34 людини. Однією з головних проблем є паркування у неналежному місці, зокрема у центрі та біля ринків. Якщо не враховувати ДТП, то найчастіше патрульним доводиться виїжджати на сімейні конфлікти, тож він попросив соціальні служби ретельніше працювати з людьми.

Буховець нагадав, що з 5 лютого патрульні працюють ще й у напрямку Цуманя та Устилуга, тож у майбутньому планують розширити кількість населених пунктів. За інформацією заступника начальника управління, на кількість патрульних у місті це ніяк не впливає – постійно патрулюють 12 патрулів та командири.