Володимир: встановлять пам’ятник борцям за волю

Думку громади щодо встановлення пам’ятника на честь загиблим борцям за волю України, вивчатимуть у Володимирі-Волинському.

Про це повідомляє видання Буг.

Передпроектною пропозицією є робота українського архітектора Романа Мазурка. Це – пам’ятник із трьох щитів. Вони символізують пам’ять борців за волю України, які загинули до проголошення незалежності нашої держави, загиблим на Майдані та Героям сучасності. Встановлення пам’ятника архітектором Романом Мазурком заплановано у сквері, навпроти райдержадміністрації.

IMG_2013

Однак, на цей час у сквері розташований пам’ятник князям Василькові та Данилкові. Архітектор у своїх планах бачить пам’ятник саме там. Оскільки прилегла вулиця називається Небесної Сотні, то, на думку автора, і споруда має міститися саме там.

IMG_2015

Пам’ятник двом князям у дитинстві, за пропозицією Мазурка, можливо перенести у парк Слов’янський. Ввечері автор вбачає підсвітку споруди, аби вона виглядала як символ того, що Герої полинули у саме небо, до Бога.

Заступник міського голови Ярослав Матвійчук каже, що це – лише передпроект. Міська влада наразі відкрита для пропозицій та творчих проектів.

IMG_2012-768x576