Власник пересувного звіринцю відмовився від врятованих звірів

Директор пересувного звіринця Давид Худодян не хоче повертати собі врятованих звірів.

Про це заявив керівник зоопарку Рівного Олег Павлюк, – повідомляє УНН.

За словами Павлюка, таку позицію чоловік озвучив у телефонній розмові.

“Ми мали розмову про долю тварин, які до себе забрав наш зоопарк. Давид зазначив, що мав сімейні проблеми, зокрема, хвору матір у Росії, тому полишив тварин у Дубровиці. Я йому сказав, що треба було віддати тварин у зоопарки, щоб вони не загинули. Чекаю його в Рівному, щоб написав офіційну відмову від врятованих лисиць, вовчицю, песця, кабанчика та кози”, — зауважив директор рівненського зоопарку.

Минулого тижня в райцентрі Дубровиця на Рівненщині знайшли покинутий пересувний зоопарк. Кілька тварин померло від голоду, частина зникла. Два місяці їх підгодовували місцеві жителі.

Частину тварин забрав до себе зоопарк Рівного, двох бурих ведмедів — звіринець Луцька.

Керівник КП “Луцький зоопарк” Людмила Данисенко заявила, що тварини в пересувному звіринці Давида Худодяна перебували в поганих умовах, їх били та мало годували. За її словами, “Волинський пересувний центр розваг” Давида Худодяна понад 10 років працює незаконно.

За жорстоке поводження з тваринами рівненська поліція відкрила кримінальне провадження. Керівнику “Волинського пересувного центру розваг” загрожує штраф від 850 гривень до 6 місяців арешту.