Романюк розкритикував переатестацію поліції

Луцький міський голова Микола Романюк вважає, що переатестація поліції відбувається неналежним чином – можливо, поліцію атестують не ті люди, а між тим звільнити усіх працівників поліції неправильно, бо не буде кому працювати.

Про це він заявив 23 лютого під час оперативної наради.

«Я в деяких здивуваннях від атестаційної комісії», ‒ сказав Романюк. Він пояснив, що не розуміє, коли бійця «Світязя», який двічі був в АТО, тестують громадські активісти та цей боєць не проходить переатестації. Тож Романюк вважає це не зовсім справедливим – мовляв, краще б той активіст сам два рази «з’їздив в АТО».

Переатестацію він назвав «напівповальним викошуванням працівників» поліції. Тож міський голова зазначив, що переатестація, певно, проходить незрозумілим чином і щось у реформі не так.

«У нас слідчих і так не вистачало», ‒ каже Романюк. Мер вважає, що після переатестації їхня кількість значно зменшиться, а навіть із кількістю, яка була на сьогодні, кожен не міг розслідувати по 100 справ.

Окрім того, місто залишилося напризволяще, бо працівники поліції знаходяться у «підвішеному» стані. «Ще два-три дні і не буде з ким взагалі говорити», ‒ каже Романюк.

За його словами, у відділках виходять на роботу по кілька поліцейських, бо більшість з них просто не знають, що буде далі. Романюк подякував патрульним поліцейським, які зараз лишилися фактично єдиною структурою, яка стежить за дотриманням громадського порядку.