Назвали перші результати конкурсу у «новий МРЕВ» на Волині

Комісія за результатами конкурсу рекомендувала п’ятьох осіб до регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

Про це у соціальній мережі Facebook написав активіст «Автомайдану України» Сергій Кушнір.

Кушнір у статусі спостерігача був присутній на співбесідах з кандидатами на посади в РСЦ МВС у Волинській області ( колишній МРЕВ), які успішно пройшли конкурс. Участь у конкурсі міг брати кожен громадянин України з вищою освітою та вільним володінням державної мови.

Особи, що претендують на заміщення вакантних посад державних службовців у РСЦ МВС у Волинській області, перевірялись на знання Конституції України, законодавства про державну службу, запобігання корупції та положень профільних нормативно-правових актів, що стосуються специфіки функціональних повноважень структурних підрозділів РСЦ.

«Після оцінювання рівня знань кандидатів конкурсною комісією сьогодні їм було повідомлено про результати конкурсу», – зазначив Кушнір.

Отож, він назвав п’ятьох осіб, яких рекомендовано на посади у РСЦ на Волині:

  • на посаду провідного спеціаліста взаємодії з суб’єктами господарювання Ірину Матвєєву
  • на посаду спеціаліста першої категорії в відділ організації рестраційно-екзаменаційного забезпечення – Світлану Боровець та Світлану Бачинську
  • на посаду спеціаліста сектору юридичного забезпечення – Катерину Молчанову
  • на посаду спеціаліста режимно-секретного забезпечення – Олександра Чуля.

«Наголошую, що дані особи рекомендовані комісією для прийняття на посади, остаточне рішення щодо прийому буде приймати в.о.директора Регіонального сервісного центру Віскунов Ю.М. Особисто в мене зауважень щодо прозорості конкурсу та проведення співбесід не виникало», – заявив активіст.