На ремонт луцьких шкіл і садочків треба 1,1 мільйона

Для проведення низки ремонтних робіт у загальноосвітніх школах та дитсадках у Луцьку потрібно 1,14 мільйона гривень.

Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів розповів начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк, – пише Під прицілом.

Гребенюк розповів про найбільш проблемні об’єкти, які потребують здійснення нагального ремонту.

За його словами, невідкладного відновлення, часткової заміни на аварійних ділянках та гідрохімічного очищення потребують трубопроводи декілької освітніх закладів. Зокрема ці роботи потрібно провести в ЗОШ №16, Палаці учнівської молоді, ДНЗ № 13, 27 і 31. Для здійснення цих робіт треба 580 тисяч гривень. На капітальний ремонт системи опалення у школі № 12 потрібно 150 тисяч гривень. А ЗОШ № 17 потребує відновлення системи тепловодопостачання вартістю у 350 тисяч гивень. Також потрібно 70 тисяч на ремонт вентиляції вечірньої школи, адже частина її приміщень є підвальними, що створює нездоровий клімат.

Загальний обсяг коштів, необхідних для ремонту найбільш проблемних об’єктів, за словами Олега Гребенюка становить 1,14 мільйона гривень. Варто зазначити, що у бюджеті міста вже заплановані видатки на «ще більш нагальні потреби» освітньої галузі.

Член комісії Олександр Кравченко запропонував передбачити на ремонт закладів освіти 580 тисяч гривень, а іншу частину коштів додати при наступному перерозподілі вільних залишків. Таким чином, колеги підтримали його пропозицію.