Луцький волонтер обурений роздачею «учасника бойових дій»

Луцький волонтер Олексій Кушнєр, який брав участь у роботі атестаційної комісії поліції, обурений роздачею статусу «учасник бойових дій».

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні останній для мене день атестації поліції Волині. Я втомився… Скажу чесно – є розумні адекватні працівники, є герої своєї справи і є тупі валянки, які не можуть зв’язати кількох речень, таких слухаєш і вже бачиш, як він полуницю в Польщі збирає…» – зізнався Кушнєр.

Активіст, який сам брав участь у війні на Донбасі, зазначив: «Все ж, пост не про це. Те, що мені найбільше врізалось в душу, це 60 % опитаних мною є учасниками бойових дій на сході України. Точніше не так, вони мають посвідчення за місяць стояння на блокпості в Краматорську чи Старобільську, і з приблизно 100 опитаних саме мною тільки двоє (!!!!!!) сказали, що стояння на блокпосту не є достатнім для отримання УБД».

«Більшість з них без проблем отримали земельні ділянки і усілякі пільги. Ми ж воюємо, щоб хлопці які набачились тієї справжньої війни отримали ту книжечку, воюєм, не завжди успішно, а тут таке…. Обурює, забиває думки, відбиває бажання щось допомагати, адже, допомагаючи якомусь окремому АТОшнику, ми допомагаємо усім – ламаючи бюрократичну машину. І не дивуйтесь, воїни, потім відмовам, адже,можливо, Вашу путівку чи земельний наділ вже забрав мєнт, який за 70 км від передової всього місяць збивав дань з фур. Боротьба триває і тільки разом ми сила, приєднуйтесь…» – не стримав емоцій Олексій Кушнєр.